Casa Pina Villa
| Wi-Fi | Incheckning/Utcheckning Snabbincheckning/-utcheckning | Husdjur Husdjur tillåtna |
Casa Pina Villa Villa de Leyva med 6 sovrum erbjuder närhet till turistattraktioner, till exempel Pozos Azules, som ligger cirka 10 minuters promenad bort. Villan med 3 badrum, som har plats för upp till 15 gäster, erbjuder en parkering.
Villa de Leyvas centrum kan nås på 10 minuters promenad från villan och Museo Del Fosil ligger ungefär 3 km bort. Du kommer att bo inom 8 minuters promenad från Antonio Narinos husmuseum och 800 meter från Antonio Narino Park. Gästerna kan också besöka Casa Terracota, som ligger ungefär 2 km bort.
För självhushåll erbjuds ett delat kök med te-/kaffebryggare, kylskåp och ugn. Restaurangen Restaurante Savia erbjuder moderna specialiteter mindre än 500 meter bort. Det finns också Terminal de transporte pubico busstation, som ligger cirka 5 minuters promenad bort.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Snabbincheckning/-utcheckning
- Husdjur tillåtna
- Säkerhet
- Allergifria rum
- Eldstad
- Brandsläckare
Mat och drycker
- Gemensamt kök
Aktiviteter och avkoppling
- Solterass
- Fritids- och TV-Rum
Service
- Utflykts-/biljettservice
På rummet
- Minibar
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Bordsspel
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Casa Pina Villa en trådlös internetanslutning?
Ja, Casa Pina Villa erbjuder WiFi. - ❓
Finns det ett kök på Casa Pina Villa?
Ett komplett kök finns på Casa Pina Villa. - ❓
Är det tillåtet att ta med husdjur till Casa Pina Villa?
Man kan bo i Casa Pina Villa med sitt husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Casa Pina Villa?
Ja, en badtunna erbjuds på Casa Pina Villa.